TQS consulting

TQS consulting je poradenská složka společnosti TQS, spol. s r.o., která využívá zkušeností v oblasti Veřejných zakázek dle zákona č. 137/2006 Sb. v platném znění, a v oblasti dotačního programu „Zelené úsporám“ Ministerstva životního prostředí ČR a administrovaný Státním fondem životního prostředí ČR. V obecném měřítku se jedná o druh poskytování odborné pomoci, která tímto způsobem předchází častým chybám způsobených neodbornými postupy.
„U nás si kupujete odbornost, loajalitu, profesionální jednání a schopnost navrhnout řešení Vašeho problému.“

Pokračovat dále na:

Rádi zodpovíme vaše případné dotazy,
které můžete zasílat na e-mailovou adresu: servis [at] tqs.cz.

Novinky

Vloženo: 26. duben 2011
Zelená úsporám spěje do zdárného konce

Novinka ve vývoji programu Zelená úsporám. Všechny dosud přijaté žádosti budou proplaceny.

Vloženo: 4. březen 2011
NAŠE ČINNOSTI STÁLE POKRAČUJÍ

Vážení obchodní přátelé, činnost naší společnosti stále pokračuje přesto, že byl příjem žádostí přerušen. Zákaznící jejichž žádosti jsme podali na začátku, nebo v průběhu realizace, nech? nás bez pochyby kontaktují, abychom mohli Žádost zkompletovat a podat. Tato činnost je stále aktivní. Nebojte se nás kontaktovat na uvedených kontaktech.

Vloženo: 6. leden 2011
ZASTAVENÍ PŘÍJMU ŽÁDOSTÍ

Dle informací SFŽP jako hlavního adminisrrátora programu Zelená úsporám, nedojde od února 2011 k opětovnému příjmu žádostí do Programu, proto se i naše společnost rozhodla ukončit vypracovávání žádostí. Všichni žadatelé, kteří s námi mají podespanou smlouvu a jejich žádost byla našimi pracovníky podána v termínu se nemusejí bát úplného ukončení našich činností. Budeme pracovat do konečného podání poslední žádosti.

Vloženo: 4. listopad 2010
Změna konzultačních hodin

ZMĚNA ÚŘEDNÍCH HODIN PORADENSKÉHO CENTRA v Pečkách: do 1.2.2011 budou konzultační hodiny poskytovány na základě telefonické (737809013) nebo e-mailové (strnadjakub@tqs.cz) objednávky klienta. Konzultace budou probíhat vždy ve středu a čtvrtek. Konzultaci si můžete objednat i v PRAZE. Děkujeme za pochopení.

Vloženo: 6. červenec 2010
FACEBOOK

Jsme i na Facebooku, klikněte na sem, staňte se naším fanouškem a ptejte se na to, co vás zajímá.

Vloženo: 30. březen 2010
Poradenské centrum

V rámci zvýšeného zájmu o program Zelená úsporám, jsme se rozhodli ve spolupráci s MAS Podlipansko o.p.s., otevřít Poradenské centrum, které je určené široké veřejnosti se zájmen získaní bližších informací o Programu a jeho možnostech. Poradenské centrum je otevřeno dvakrát týdně...více zde.

Vloženo: 26. únor 2010
NOVELIZACE

Proběhla novelizace Příručky pro žadatele (pro-client) verze 2.0. Jedná se pouze o upřesnění a vysvětlení jednotlivých pojmů. V případě dotazů nás kontaktujte, rádi zodpovímě Vaše dotazy.

Vaši odborní poradci


ZELENÁ ÚSPORÁM