Zelená úsporám

Vážení zákazníci, poradenská činnost v oblasti dotačního programu Zelená programu byla ukončena z důvodu přerušení samotného programu Státním fondem životního prostředí. Veškeré žádosti, které jsou v současnosti ve stavu rozpracovanosti, budou nadále naší společností spravovány a následně postoupeny na SFŽP k úplnému vyřízení. V případě jakýchkoliv dotazů Vám jsem k dispozici na níže uvedených kontaktech:
Tel.: 737 809 013
e-mail: strnadjakub@tqs.cz

Novinky

Vloženo: 26. duben 2011
Zelená úsporám spěje do zdárného konce

Novinka ve vývoji programu Zelená úsporám. Všechny dosud přijaté žádosti budou proplaceny.

Vloženo: 4. březen 2011
NAŠE ČINNOSTI STÁLE POKRAČUJÍ

Vážení obchodní přátelé, činnost naší společnosti stále pokračuje přesto, že byl příjem žádostí přerušen. Zákaznící jejichž žádosti jsme podali na začátku, nebo v průběhu realizace, nech? nás bez pochyby kontaktují, abychom mohli Žádost zkompletovat a podat. Tato činnost je stále aktivní. Nebojte se nás kontaktovat na uvedených kontaktech.

Vloženo: 6. leden 2011
ZASTAVENÍ PŘÍJMU ŽÁDOSTÍ

Dle informací SFŽP jako hlavního adminisrrátora programu Zelená úsporám, nedojde od února 2011 k opětovnému příjmu žádostí do Programu, proto se i naše společnost rozhodla ukončit vypracovávání žádostí. Všichni žadatelé, kteří s námi mají podespanou smlouvu a jejich žádost byla našimi pracovníky podána v termínu se nemusejí bát úplného ukončení našich činností. Budeme pracovat do konečného podání poslední žádosti.

Vloženo: 4. listopad 2010
Změna konzultačních hodin

ZMĚNA ÚŘEDNÍCH HODIN PORADENSKÉHO CENTRA v Pečkách: do 1.2.2011 budou konzultační hodiny poskytovány na základě telefonické (737809013) nebo e-mailové (strnadjakub@tqs.cz) objednávky klienta. Konzultace budou probíhat vždy ve středu a čtvrtek. Konzultaci si můžete objednat i v PRAZE. Děkujeme za pochopení.

Vloženo: 6. červenec 2010
FACEBOOK

Jsme i na Facebooku, klikněte na sem, staňte se naším fanouškem a ptejte se na to, co vás zajímá.

Vloženo: 30. březen 2010
Poradenské centrum

V rámci zvýšeného zájmu o program Zelená úsporám, jsme se rozhodli ve spolupráci s MAS Podlipansko o.p.s., otevřít Poradenské centrum, které je určené široké veřejnosti se zájmen získaní bližších informací o Programu a jeho možnostech. Poradenské centrum je otevřeno dvakrát týdně...více zde.

Vloženo: 26. únor 2010
NOVELIZACE

Proběhla novelizace Příručky pro žadatele (pro-client) verze 2.0. Jedná se pouze o upřesnění a vysvětlení jednotlivých pojmů. V případě dotazů nás kontaktujte, rádi zodpovímě Vaše dotazy.

Vaši odborní poradci


ZELENÁ ÚSPORÁM